جمعه 29 تیر 1403
EN

خبرگزاری

نتايج قرعه کشي پیش ثبت نام عتبات عاليات اعلام شد

نتايج قرعه کشي پیش ثبت نام عتبات عاليات اعلام شد

روابط عمومی سازمان حج و زیارت از اعلام نتایج قرعه کشی پیش ثبت نام عتبات عالیات خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت مرکز، نتایج قرعه کشی این دوره پیش ثبت نام های عتبات عالیات ، از امروز در سامانه پیش ثبت نام عتبات این سازمان به نشانی http://atabat.haj.ir قابل رؤیت خواهد بود.

بر  اساس  این گزارش متقاضیان سفر معنوی عتبات می توانند از صبح امروز به سامانه یاد شده مراجعه نموده و ضمن اطلاع از اولویت خود بر اساس زمان اعلام شده برای هریک از اولویت ها  از روز یکشنبه 4 اسفند 92 ، نسبت به قطعی نمودن ثبت نام خود در گروه ها در زمان مقرر  اقدام نمایند.

 

 

محسن نظافتی سرپرست اداره کل عتبات سازمان حج و زیارت در این خصوص گفت: بیشتر افرادی که در این دوره از پیش ثبت نام‌ها شرکت کرده‌اند متقاضی اعزام به کربلای معلی در ایام عید نوروز هستند.

 

وی تصریح کرد: در مجموع 330 هزار نفر در این دوره از پیش ثبت نام‌ها شرکت کرده‌اند و مجموع اعزام‌ها نیز تا پایان خرداد سال 93،  330 هزار نفر خواهند بود.

 

نظافتی اظهار داشت: در ایام عادی در روز 80 دستگاه اتوبوس به کربلای معلی اعزام می‌شوند که با افزایش 50 درصدی اعزام ها در ایام عید نوروز این میزان به120 دستگاه اتوبوس در روز خواهد رسید.

 

شایان ذکر است پیش ثبت نام این دوره عتبات عالیات از روز 12 بهمن آغاز و تا  25 بهمن ادامه داشت و متقاضیان این دوره از اعزام ها از 21 اسفند ماه سالجاری تا 31 خرداد سال آینده به زیارت عتبات مشرف خواهند شد.

 


مرتضی خالقی امتیاز به خبر :

آرشیو اخبار