یکشنبه 13 اسفند 1402
EN

خبرگزاری

توقف و تغییر در اعزام های عتبات در ایام برگزاری انتخابات پارلمانی عراق.

توقف و تغییر در اعزام های عتبات در ایام برگزاری انتخابات پارلمانی عراق.
مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت از توقف و تغییر در اعزام های زمینی و هوایی زائران ایرانی عتبات در ایام برگزاری انتخابات عراق خبر داد.

«محسن نظافتی» در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت گفت : بر اساس اعلام مسئولین عراقی ، مرزهای هوایی این کشور از ساعت 24 امشب تا ساعت 18 چهارشنبه دهم اردیبهشت ماه بسته می باشد و هیچ پروازی به مقصد فرودگاه های نجف و بغداد صورت نمی گیرد.

وی افزود: بر اساس این اعلام ورود زائران به خاک عراق از طریق مرزهای زمینی در روزهای دهم و یازدهم اردیبهشت ماه ممنوع می باشد و از این رو اعزام های زمینی زائران ایرانی به عتبات در این ایام متوقف می گردد.

مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت ادامه داد : بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته زائران ایرانی مستقر در عراق شامل کاروان های هوایی و زمینی اعزامی به عتبات، در این فاصله زمانی از طریق مرزهای زمینی به کشور بازگردانده می شوند و ترتیبی اتخاذ شده تا زائران کاروان های هوایی اعزامی از مسیر مرزهای شلمچه و چزابه وارد کشور شده و سپس از طریق فرودگاه اهواز به استان های محل اقامت خود انتقال داده شوند.

نظافتی در پایان گفت : جدول اعزام زائرینی که در فاصله زمانی فوق الذکر سفرشان لغو گردیده در حال برنامه ریزی است و متعاقباً از طریق ادارات حج و زیارت استان ها به اطلاع کارگزاران زیارتی خواهد رسید.

مرتضی خالقی امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آرشیو اخبار